polskienglishgermany

Implanty

Nowoczesna protetyka bez implantów obejść się nie może.
Coraz większe oczekiwania pacjentów oraz ambicje stomatologów by pracować w najwyższych standardach europejskich powodują, że IMPLANTY zębowe są stosowane coraz częściej.

Nasze centrum jest autoryzowanym gabinetem pracującym w amerykańskim systemie implantologicznym.

Firma BIODENTAL jest producentem obecnie najbardziej zaawansowanej technologicznie powierzchni implantów NanoTite. Powierzchnia ta umożliwia zastosowanie coraz bardziej zaawansowanych protokołów leczenia, a implanty mogą być wszczepiane w najbardziej wymagających sytuacjach klinicznych. Powierzchnia ta zapewnia większą szybkość i zakres osteointegracji, jednocześnie z większą przewidywalnością rezultatów leczenia.

BIODENTAL to jeden z trzech głównych systemów implantologicznych na świecie, który jest poparty wieloletnimi badaniami i charakteryzuje się znakomitymi rezultatami u pacjentów. Są to implanty stomatologiczne gwarantujące naszym pacjentom najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz znakomitą estetykę. Implanty te są objęte 5 -letnią gwarancją ogólnoświatową a w razie nie przyjęcia się implantu w kości (1,3%) ponowny zabieg założenia wszczepu mają Państwo wykonany bezpłatnie.